جهت سرعت و هماهنگی بهتر در اجرای مراسم و همچنین تسهیل و آسایش شما عزیزان در انتخاب فیلمبرداری و عکسبرداری مراسم عروسی ، استودیو آوند با اکیپی مجرب در امور تصویربرداری ، عکاسی مدلینگ و ساخت کلیپ به زیر مجموعه کترینگ و تشریفات عروسی آوند پیوست.

گروه خدمات مجالس عروسی آوند در کنار اکیپ استودیو آوند که متشکل از افرادی مجرب و تحصیل کرده در رشته فیلم برداری و عکس برداری می باشد، تلاش می کنند تا شبی به یاد ماندنی را برای عروس و داماد های عزیزمان رقم بزنند. هماهنگ نبودن اکیپ فیلم و عکس با خدمات گروه تشریفات مجالس در روز مراسم عروسی ایرانی باعث اختلال در طول اجرای مراسم می شود و در تایم برنامه های خدمات مجالس اعم از مراسم برش کیک و یا مراسم تانگوی عروس و داماد عزیزمان اختلال ایجاد می شود.

طی چندین سال تجربه در امور برگزاری تشریفات مجالس و خدمات کترینگ عروسی آوند ما را بر آن داشت تا اکیپی کار آزموده و مجرب جهت اجرای بهترین متد فیلم برداری و تصویربرداری برای ارائه بهتر خدمات به عروس و داماد های عزیزمان به کار ببریم.

استودیو آوند بهترین لوکیشن ها برای فیلم برداری و عکس برداری از عروس و داماد در نظر گرفته شده که برای تصویربرداری و عکس برداری اسپرت قبل از اجرای مراسم عروسی زمان بندی و اجرا می شود.

برای دیدن عکس های بیشتر به گالری تصاویر مراجعه کنید